Jeta e re BIO

Filtri

Min
Max

Me përmbajtje të vajit Argan, një vaj shumë i veçantë që merret nga frutat e pemës Argan të rritur në…

2.00

Nëse dëshironi që lëkura juaj, e cila është dera juaj në jetë, të jetë më e shëndetshme dhe më e…

2.00

Lëkura juaj tani do të jetë më e fortë me këtë krem të bukur me përmbajtje të pasur si dhe…

2.00

Sidomos në verë dhe në ekspozimin afatgjatë të diellit, ky krem do të jetë ndihmësi më i mirë i trupit…

2.00

Krem Diamond për duar dhe trup 250 gr Mënyra e Përdorimit: Para se ta përdorim e perziejm me një spatull.…

11.90

Ju mund të përdorni me siguri KREM EKSTRAKT MECİTEFENDİ PAPAYA për të zvogëluar qimet e padëshiruara të fytyrës dhe trupit.…

9.90

Efekti i mrekullueshëm i Vajit të Shën Centaury është asistenti juaj i parë në ringjalljen e lëkurës tuaj me këtë…

6.00

Ai përmban një përqindje të lartë të vajit të kajsisë së pastër dhe natyrale. I pasur me Omega 3, Omega…

3.60

Vaji i Bajames së Hidhur absorbohet lehtë nga lëkura. Ajo zbut edhe lëkurën më të thatë me vetitë e saj…

6.50

1 2
Shopping Cart