Jeta e re BIO

Filtri

Min
Max

Set Mecitefendi Organik i Kujdesit nga Vaji i Arganit për Lëkurë të Thatë Krem Organik i Vajit të Arganit Anti-Aging…

9.90

Zgjidhja perfekte kundër efekteve të plakjes me molekulën e mrekullisë "Acidi Hyaluronic", "Ekstrakti i Kolagjenit" dhe "Vitamina E" në të…

5.90

Ai përmban një përqindje të lartë të vajit të kajsisë së pastër dhe natyrale. I pasur me Omega 3, Omega…

3.60

Vaji i Bajames së Hidhur absorbohet lehtë nga lëkura. Ajo zbut edhe lëkurën më të thatë me vetitë e saj…

6.50

Përmban Provitamin A, Lecithin dhe Beta Carotene, i cili siguron rrezitje natyrale të lëkurës dhe mbron nga njollat ​​e diellit.…

6.50

SO NATYRORE; Nuk përmban Paraben, Parafinë, Silikon, Ngjyrosës, Produkte të Kafshëve, Xhelatinë dhe Konservantë. Siguroni kujdes për lëkurën tuaj me…

6.50

Kompleksi botanik aktiv dhe ekstrakti i kërmillit, i cili siguron ekuilibrin e vajit dhe lagështisë së lëkurës në mënyrën më…

11.00

Shopping Cart