Jeta e re BIO

Slide
Shfletoni Gamën e produkteve tona BIO.
Siç thotë edhe fjala e urtë "Mjeku ndihmon, Natyra shëron".
Slide 3
MECITEFENDI
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Mecitefendi

Shfletoni dhe provoni produktet e kompanisë Mecitefendi, Kompani e cila tash e 400 vite prodhon produkte ushqimore dhe kozmetike 100 BIO

Image is not available
Slide 2
DR COFFEE
Image is not available
Image is not available
Image is not available
DR COFFEE

Provoni Kafen Turke Insntat me nje shije te mrekullushme dhe nje Arome si tek mullinjet e pjejkjes

Image is not available
Slide 3
DIAMOND HAIR
Image is not available
Image is not available
Diamond Hair

Freskoni flokun tuaj, parandaloni rënien e tij si dhe forocni rrenjet e tyre ku kesisoj do fillojn te dalin ne pah ato qime te cilat tashme jane ne zhdukje. Diamond hair Gjithashtu oforon produkte per vetulla dhe qerpik.

Image is not available
Slide 1
N48HOURS ENERGY
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available

N48Hours Energy

Jepi Energji trupit dhe mendjes dhe me ane te kesaj energjie tregoje veteveten ne shtrat

Image is not available
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Colorful-seasoning-cinnamon-mint_m
Produktet me kualitetin më të mirë.

Bëni pjesë të jetës suaj produktet tona organike!

Dergesa tek dera

Në të gjithë vendin

Kurseni me ne

Çmimet më të ulta

Kthim të produktit

Pa asnjë pyetje

Produktet më të shitura

Diamond Hair - Set i serumeve për rigjenerimin e flokëve

Diamond Hair Plus Natural Serum Keratin mbështetet me 5% Procapil. Tubat e serumit ngarkojnë flokët tuaj me keratin që nga…

59.90

Dr.Coffee (Turke)
Out Of Stock

Përmbajtja: Kjo kafe është e përzier me përërsit më të mirë të natyres si Kafe, Krem, Salep, Kakao, Terpetine, Rreshire…

4.50

Pakoja e Mjaltit Silver nga N48Hours

Mjalti N48Hours Energji  është mjaltë që përmirëson dhe rrit aftësinë seksuale për burrat. Kjo porosi përmban një paketë që ka…

240.00

Pecetë per dhimbje Turana

Pecete e lagur me vaj Turana Ndalon dhimbjet: - Dhimbjet e kokes - Dhimbjet e muskujve - Dhimbjet e gjunjeve…

15.00

Bal-Tek Qumësht Mjalti i Pastër Mbretëror  (Mjaltë Mbretëror) 15 gr.

Bal-Tek Qumesht  Mjalti i paster Mbreteror  (Mjaltë Mbreteror) 15 gr. Mjaltë Mbreteror e pastër është një produkt i lëngshëm, i…

49.00

Produkte Ushqimore dhe BIO

Produkte Kozmetike

Produkte esenciale

Merrni 25% zbritje në prosinë e parë!

Provoni falas. Nuk ka nevojë për asnjë regjistrim.

Produktet më të vlersuara

Pakoja e Mjaltit Silver nga N48Hours

Mjalti N48Hours Energji  është mjaltë që përmirëson dhe rrit aftësinë seksuale për burrat. Kjo porosi përmban një paketë që ka…

240.00

Diamond Hair - Set i serumeve për rigjenerimin e flokëve

Diamond Hair Plus Natural Serum Keratin mbështetet me 5% Procapil. Tubat e serumit ngarkojnë flokët tuaj me keratin që nga…

59.90

Dr.Coffee (Turke)
Out Of Stock

Përmbajtja: Kjo kafe është e përzier me përërsit më të mirë të natyres si Kafe, Krem, Salep, Kakao, Terpetine, Rreshire…

4.50

Bal-Tek Qumësht Mjalti i Pastër Mbretëror  (Mjaltë Mbretëror) 15 gr.

Bal-Tek Qumesht  Mjalti i paster Mbreteror  (Mjaltë Mbreteror) 15 gr. Mjaltë Mbreteror e pastër është një produkt i lëngshëm, i…

49.00

Pecetë per dhimbje Turana

Pecete e lagur me vaj Turana Ndalon dhimbjet: - Dhimbjet e kokes - Dhimbjet e muskujve - Dhimbjet e gjunjeve…

15.00

Vlerësimet e klientëve

5/5
Shumë e kënaqur me produktet që dyqani juaj ofron. Un gjithmon do bëjë blerje të produkteve bio tek ju.
Alma Krasniqi

Oferta Ditore 15% Zbritje në të gjtiha produktet N48Hours

5/5
Produkte që kanë qenë të nevojshme tek ne. Faleminderit për shërbimet. (Y)(Y)
Betim Berisha
Brendet tona:
Shopping Cart