Jeta e re BIO

MECİTEFENDİ Krem nga Ekstrakti i Papaya 150ml

Ju mund të përdorni me siguri KREM EKSTRAKT MECİTEFENDİ PAPAYA për të zvogëluar qimet e padëshiruara të fytyrës dhe trupit.

Ka një përqindje të lartë të Ekstraktit Carica Papaya në përbërjen e tij. Papaini që përmbahet në Carica Papaya Extract luan një rol në prishjen e proteinave të nevojshme për rritjen e flokëve dhe parandalimin e rigjenerimit të tyre. Përveç Ekstraktit të Papajas, ai përmban tetë ekstrakte të ndryshme bimore me një efekt sinergjik që parandalon ushqimin e gjëndrave të flokëve. Kjo përzierje bimore ndihmon në parandalimin e rritjes së folikulave të flokëve. shtrëngoni dhe qetësoni lëkurën.

9.90

KREM KUJDESI NGA ARGANI HACI GÜRKAN 150 ML

Me përmbajtje të vajit Argan, një vaj shumë i veçantë që merret nga frutat e pemës Argan të rritur në…

2.00

KREM KUJDESI NGA KAJSIA HACI GÜRKAN 150 ML

Nëse dëshironi që lëkura juaj, e cila është dera juaj në jetë, të jetë më e shëndetshme dhe më e…

2.00

KREM KUJDESI NGA RRUSHI I ZI HACI GÜRKAN 150 ML

Lëkura juaj tani do të jetë më e fortë me këtë krem të bukur me përmbajtje të pasur si dhe…

2.00

KREM KUJDESI KAKAO HACI GÜRKAN 150 ML

Sidomos në verë dhe në ekspozimin afatgjatë të diellit, ky krem do të jetë ndihmësi më i mirë i trupit…

2.00

ÇAJ ME PERIME FORM 100 GR
Out Of Stock

Ky është një çaj i përzier bimor i prodhuar brenda fushës së sigurisë ushqimore në mjediset e Mecitefendi me formulimin…

2.00

PLUHUR I FARËS SË RRUSHIT MECITEFENDI 200 GR

Pluhuri i Farave të Rrushit, i cili nxirret me kujdes nga rrushi i rritur në rajonin e Egjeut të vendit…

2.00

Shopping Cart