Jeta e re BIO

Filtri

Min
Max

Si do të donit të kuptonit efektin e mrekullueshëm të ekstraktit të aloe verës dhe shkëlqimin në flokët tuaj me…

6.00

Përveç vajit esencial të dafinës, ai përmban ekstrakte të 11 bimëve që mbështesin kujdesin e flokëve dhe kokës, dhe vitamina…

6.00

Vaji organik i arganit, i marrë nga frutat e pemës së mrekullisë (ARGAN TREE), i cili rritet vetëm në një…

6.00

Përmban një përqindje të lartë të ekstraktit të hudhrës. Përveç kësaj, ajo përmban 11 ekstrakte bimore që mbështesin kujdesin e…

6.00

Fllad freskues pishe në flokët tuaj .... Përmban vaj terpentinë pishe. Përveç kësaj, ai përmban Përzierjen e Ekstraktit të Pasur…

6.00

Përmban ekstrakt Mjaltë dhe proteinë gruri. Shtë një mbështetje natyrale për hidratimin afatgjatë dhe të thellë të flokëve dhe kokës,…

6.00

Shtë prodhuar për të përkëdhelur flokët tuaj me formulën e tij unike që përmban ekstrakt mjalti dhe proteinë gruri, përveç…

6.00

Është një mbështetje bimore në sigurimin e ekuilibrit të dhjamit (Skin Oil) në flokët me vaj. Shampo MECİTEFENDİ LAVENDER Vaj…

6.00

Është një shampo bimore, voluminoze, efektive për humbjen e flokëve, e formuluar posaçërisht për flokë të dobët, pa jetë, me…

6.00

Shopping Cart