Jeta e re BIO

MECİTEFENDİ Shampon Vaj Argani 400ml

Vaji organik i arganit, i marrë nga frutat e pemës së mrekullisë (ARGAN TREE), i cili rritet vetëm në një rajon në botë (FAS) me bujqësi organike, është një vaj i veçantë që ushqen flokët dhe lëkurën e kokës, i jep shkëlqim flokëve dhe e bën të shëndetshme. Shampo vaji argani MECİTEFENDİ përmban këtë vaj të veçantë, i cili është shumë i vlefshëm për flokët dhe quhet ari i lëngshëm, me një formulë të veçantë … Ju mund të zgjidhni shampon MECİTEFENDİ ORGANIC ARGAN OIL për të siguruar kujdes shtesë për flokët e thatë, të dëmtuar dhe të lyer, si dhe per floke normale …

Nuk përmban paraben, silikon, produkt shtazor, alkool, xhelatinë.v

6.00

KREM KUJDESI NGA ARGANI HACI GÜRKAN 150 ML

Me përmbajtje të vajit Argan, një vaj shumë i veçantë që merret nga frutat e pemës Argan të rritur në…

2.00

KREM KUJDESI NGA KAJSIA HACI GÜRKAN 150 ML

Nëse dëshironi që lëkura juaj, e cila është dera juaj në jetë, të jetë më e shëndetshme dhe më e…

2.00

KREM KUJDESI NGA RRUSHI I ZI HACI GÜRKAN 150 ML

Lëkura juaj tani do të jetë më e fortë me këtë krem të bukur me përmbajtje të pasur si dhe…

2.00

KREM KUJDESI KAKAO HACI GÜRKAN 150 ML

Sidomos në verë dhe në ekspozimin afatgjatë të diellit, ky krem do të jetë ndihmësi më i mirë i trupit…

2.00

ÇAJ ME PERIME FORM 100 GR
Out Of Stock

Ky është një çaj i përzier bimor i prodhuar brenda fushës së sigurisë ushqimore në mjediset e Mecitefendi me formulimin…

2.00

PLUHUR I FARËS SË RRUSHIT MECITEFENDI 200 GR

Pluhuri i Farave të Rrushit, i cili nxirret me kujdes nga rrushi i rritur në rajonin e Egjeut të vendit…

2.00

Shopping Cart