Produktet

Çokollatë N48Hours për Femra

Me ndihmën e përbërësve natyralë në recetën e saj, çokollata N48Hours do të bëjë që ju dhe partneri juaj të përjetoni momente të jashtëzakonshme. Përveç kësaj, është e shijshme!

Kjo porosi përmban një paketë që ka 10 copë.

Përmbajtja: xhensen, xhenxhefil, ferula, kakao, sheqer dhe gjalpë kakao. Informacion për përdorim: Brena duhet konsumuar vetëm një herë në ditë, pas 30 minutash do të ketë efekt (në varësi të gjendjes fizike) dhe ka efekt deri në 48 orë.

Paralajmërime: Nuk rekomandohet të përdoret me alkool, tek personat me sëmundje të zemrës ose goditje në tru dhe sëmundje diabetike, përdorimi i tij nuk preferohet. Nëse keni një efekt të papritur, duhet t’i raportoni mjekut tuaj. Mbajeni jashtë mundësive të fëmijëve dhe në një vend të freskët dhe të thatë, larg nga rrezet e diellit direkte në një temperaturë maksimale prej 25 C. Mos pranoni paketimin e dëmshëm.

5.00 

Share  

48 orë efikasitet andaj fillo dhe aktivizo jetën tënde në shtrat

 

I destinuar për te gjitha moshat 18+, 100% natural dhe pa asnje afekt ansor.

Garantojnë Kënaqshmëri

Produktet tona ofrojnë kënaqshmëri të te dy gjinit.

Shumëllojshmëri të produkteve
10 vite në treg

Me mbi 10 vite në treg duke ofruar netë (apo ditë) të pa harrueshme.


25452-transparent-100×100
Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Duke përdorur këtë faqe interneti, ju pranoni Politikën tonë të mbrojtjes së të privatësisë.
Lexo më shumë