Produktet

Xhensen BONBON N48Hours

Energjia dhe vlerat ushqyese (për 100 gr)/: Energji (Energji) 1.668 kj/399 kcal, Yndyrë (Yndyrë): 0,14 g. Yndyrë të ngopura: 0 g. Karbohidrate (Karbohidrate): 94,5 g.
Sheqeri (Sheqeri): 88,52 g. Poliol: 5,98 g. Fibra 0 g Proteina 4,94 g. Kripë (Kripë) 0,018 g.

Përbërësit: Xhensen Korean (i kuq), xhensen Panax ekstrakt, Sheqer, shurup glukoze, Agjent ngurtësues (Xylitol), Rregullatori i aciditetit (acid malix, acid cidrik) Shije, Ngjyrat (Riboflavin).

Udhëzimet: 30 minuta nga koha që dëshironi të shihni efekti i produktit.
Rekomandohet të konsumoni 1 tabletë në ditë më parë.

Paralajmërime: Nuk është i përshtatshëm për konsum nga fëmijët, gratë shtatzëna, zemra dhe gjakderdhja pacientët me presion.

9.00 

Share  

48 orë efikasitet andaj fillo dhe aktivizo jetën tënde në shtrat

 

I destinuar për te gjitha moshat 18+, 100% natural dhe pa asnje afekt ansor.

Garantojnë Kënaqshmëri

Produktet tona ofrojnë kënaqshmëri të te dy gjinit.

Shumëllojshmëri të produkteve
10 vite në treg

Me mbi 10 vite në treg duke ofruar netë (apo ditë) të pa harrueshme.


25452-transparent-100×100
Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Duke përdorur këtë faqe interneti, ju pranoni Politikën tonë të mbrojtjes së të privatësisë.
Lexo më shumë