Produktet

Diamond Hair – Set i serumeve për rigjenerimin e flokëve

Diamond Hair Plus Natural Serum Keratin mbështetet me 5% Procapil. Tubat e serumit ngarkojnë flokët tuaj me keratin që nga përdorimi i parë, ndërsa mbështetja e prokapilit ju ndihmon të arrini flokë të fortë, të shëndetshëm dhe të butë duke ndikuar në gjëndrat e flokëve. Duke ndikuar në skalpin tuaj, ai riparon rrënjët e dëmtuara dhe kontribuon në formimin e flokëve të rinj. Siguron flokë të mëndafshtë, me shkëlqim dhe voluminoz duke parandaluar derdhjet.

Merrni përsëri flokët tuaj

Me përmbajtjen e saj të keratinës, Procapil bashkohet për t’ju ndihmuar të merrni flokë të fortë dhe të shëndetshëm. Përveçse ndihmon në parandalimin e rënies së flokëve në përdorim të rregullt, ndihmon edhe në mbylljen e hapjeve në zonën e kokës falë gjëndrave të reja të flokëve.

Ky set përbëhet nga 21 serume.

Përdorimi; Një tub me përmbajtje serumi aplikohet për të pastruar flokët duke masazhuar. Ne nuk duhet të shpëlajmë flokët tuaj për të paktën 12 orë.

Përmbajtja; Aqua, Butilen glikol, PPG-26-Buteth-26, vaj pluhur të hidrogjenizuar PEG-40, Apigenin, acid Oleanolik, Tripeptid Biotinoyl-1, Natrium PCA, Lakat natriumi, Argininë, Acid Aspartik, PCA, Glicinë, Alaninë, Serinë, Valinë , Proline, Threonine, Isoleucine, Histidine, Phenylalanine, Alkooli, vaj pluhur PEG-35, Polysorbate 20, ekstrakt farash Aesculus hippocastanum (ekstrakt i gështenjës së kalit), palmitat retinil (Vitamina A), Tokoferol (Vitamina E), Inosit , Pantotenat kalciumi (Vitamina B5), acid Linoleik (Vitamina F), Biotinë (Vitamina B7), Keratinë e Hidrolizuar, Fenoksyetanol, Etilheksilglicerinë

59.90 

Share  

25452-transparent-100×100
Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Duke përdorur këtë faqe interneti, ju pranoni Politikën tonë të mbrojtjes së të privatësisë.
Lexo më shumë