Produktet

DIAMOND Hair Ditor – për të gjitha llojet e flokëve

Shampon përditshmërie me Keratin dhe Ozon kundër krundeve

Mënyra e përdorimit: Një dozë të shamponit bëjmë masazh në flokë të lagura. Pas 2-3 Minutash i shpërlajmë flokët. Të njëjten mënyrë e përserisim sa here që t’i lajmë flokët,  2 apo 3 herë.

Përbërësit: Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Disodium, Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Alaninate, Cocamidopropyl Pg-Dimonium Chloride, Steareth – 100/Peg 136/ Hdi Copolymer, Zinc Pca, Hydrolyzed Keratin, Parfum, Ozon, Polyquaternium-10, EDTA, Citric Acid.

14.90 

Share  

25452-transparent-100×100
Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Duke përdorur këtë faqe interneti, ju pranoni Politikën tonë të mbrojtjes së të privatësisë.
Lexo më shumë