Produktet

Diamond Eye – Serum shërues për vetulla dhe qerpikë

VETULLA TË TRASHA QERPIKË TË GJATË – Ndihmon vetullat dhe qerpikët tuaj të trashen, të bëhen më të dendura dhe të fitojnë një pamje të shëndetshme. Siguron heqjen e shpejtë të pamjes së hollë, të dobët dhe të hollë.

PËRDORIMI I VAJIT PËR PËRKUJDESJEN E QERPIKËVE: Vaji i Kujdesit për Qerpikët aplikohet në qerpikët me një furçë të veçantë aplikimi një herë në ditë, mundësisht para se të shkoni në shtrat.

PËRDORIMI I VAJIT PËR PËRKUJDESJEN E VETULALVE: Vaji i Kujdesit për vetullat preferohet të aplikohet një herë në ditë falë aplikimit të tij special. Zbatohet në vetulla para se të shkoni në shtrat dhe aplikohet me një masazh të lehtë.

PËRMBAJTJA: Ricinus communis (Castor) seed oil (Castor oil), Corylus avellana (Hazelnut) seed oil (Hazelnut), Vitis vinifera (Grape) seed oil (Grape seed oil) ), Triticum vulgare (Wheat) germ oil (Wheat oil), Prunus amygdalus dulcis (Sweet almond) oil (Sweet almond oil), Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

 

24.90 

Share  

25452-transparent-100×100
Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Duke përdorur këtë faqe interneti, ju pranoni Politikën tonë të mbrojtjes së të privatësisë.
Lexo më shumë