Produktet

Dr. NO Bonbon me fruta (Ndalon Duahnin)

Bonbon frutash me përzierje speciale të 13 bimëve, e cila ndihmon në ndërprerjen e duhanit brenda më pak se 15 deri 30 ditë. Këto bonbonë janë të përgatitura me kujdes për të ofruar një përvojë të këndshme dhe efikase në përpjekjen tuaj për të lënë duhanin. Produkti është i pasur me përbërës natyralë dhe të shëndetshëm që ndihmojnë në reduktimin e dëshirës për nikotinë dhe përmirësimin e shëndetit tuaj të përgjithshëm. Shijoni një mënyrë të re dhe të shëndetshme për të lënë duhanin me këto bonbonë të shijshme dhe efektive.

Përbërësit: Ekstrakti i Shalqirit (Citrullus Vulgaris Seed Extract), Glukozë, L-Argininë, Qumësht Blete, Fosfodilserinë, Sakaroze, L-Askorbik Acid, Acid Citric (E 330), Acid Malik (E 296), Natrium Citrat (E 331), Pektin (E 440), Aroma Natyrale e Shalqirit, Beta Karoten (E160a), Ferroz Sulfat, Nikotinamid, Zink Sulfat, D-alfa-tokoferil, Piridoksin hidroklorur, Riboflavin, Ekstrakti i Panxharit të Kuq (Betanin E 162), Retinol, Preparat i Vitaminës D3, Kalium Jodur, D-biotin, Cianokobalaminë.

Përdorimi: Rekomandohet të konsumohen 2 copë në ditë.

Paralajmërime: Vetëm për të rritur mbi 18 vjeç. Nuk është e përshtatshme për fëmijë, gra shtatzëna, persona me sëmundje të zemrës dhe tension të lartë të gjakut.

4.00 

Share  

25452-transparent-100×100
Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Duke përdorur këtë faqe interneti, ju pranoni Politikën tonë të mbrojtjes së të privatësisë.
Lexo më shumë