Produktet

Dr. Coffee Kafe Turke e Gatshme pa Sheqer 250Gr në Kuti

Dr. Coffee Me Kafe Turke të Gatshme, mund të përgatisni kafen tuaj turke me telvi dhe shkumë brenda 5 sekondave. Kafetë Turke të Gatshme përgatiten me kokrra kafeje Arabica të bluar të zgjedhura dhe ju ofrohen me kënaqësi.

Përgatitja: Shtoni 7 gr. (1 lugë çaji plot) kafe turke të gatshme në një filxhan kafeje turke dhe hidhni mbi të ujë të valuar (55 ml. – 70 gr.), përziejeni dhe shijojeni.

7.00 

Share  

25452-transparent-100×100
Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Duke përdorur këtë faqe interneti, ju pranoni Politikën tonë të mbrojtjes së të privatësisë.
Lexo më shumë