Produktet

Dr. Coffee Kafe Menengic me Qumësht në Qese 200Gr.

Dr. Coffee Kafe Menengic me Qumësht pluhur, përgatitet nga menengic i pjekur dhe i bluar, qumësht pluhur, krem dhe sheqer panxhari, është pa kafeinë dhe ofron një përvojë të pazëvendësueshme për ata që kërkojnë një alternativë ndaj shijes klasike të kafesë. Dr. Coffee Kafe Menengic me Qumësht u ofrohet klientëve tanë të nderuar për kënaqësinë tuaj.

Përgatitja: Matni ujin e ftohtë (55 ml. – 70 gr.) me një filxhan kafeje turke dhe hidhni në xhezve. Për çdo filxhan, shtoni 1 lugë gjelle plot (17 gr.) Kafe Menengic me Qumësht pluhur. Shtoni sheqer sipas dëshirës. Përziejeni derisa kafeja menengic, sheqeri dhe uji të bashkohen. Filloni të ngrohni kafen në zjarr të ulët. Para se të vlojë, shpërndajeni shkumën që formohet në filxhanë. Pasi të ketë vluar, hidhni pjesën e mbetur të kafesë menengic në filxhanë dhe shijojeni.

6.00 

Share  

25452-transparent-100×100
Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Duke përdorur këtë faqe interneti, ju pranoni Politikën tonë të mbrojtjes së të privatësisë.
Lexo më shumë