Produktet

Dr. Coffee Kafe Turke pa Sheqer

Kafeja Turke pa sheqer e servuar brenda 5 sekondave!

Përmbajtja e kutisë: 24 copë Kafe e shpejtë turke pa sheqer

Përgatitja: Hapni paketimin e kafesë turke 150 ml. Derdheni ate në  një  filxhan. Pasi ti keni shtuar ujë të nxehtë të zier dhe ta  keni përzier mirë, pijeni atë me kënaqësi.

9.00 

Share  

25452-transparent-100×100
Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Duke përdorur këtë faqe interneti, ju pranoni Politikën tonë të mbrojtjes së të privatësisë.
Lexo më shumë