Produktet

Dr. Coffee Kafe Dibek me Kardamom në Kuti 250Gr.

Dr. Coffee Kafe Dibek është përgatitur me 7 përzierje të ndryshme (Kafe Turke, Krem, Karob, Kakao, Menengic, Kardamom, Salep) dhe ofron një përvojë të pazëvendësueshme për ata që kërkojnë një alternativë ndaj shijes klasike të kafesë. Dr. Coffee Kafe Dibek u ofrohet klientëve tanë të nderuar për kënaqësinë tuaj.

Përgatitja: Matni ujin e ftohtë (55 ml.) me një filxhan kafeje turke dhe hidhni në xhezve. Për çdo filxhan, shtoni 1 lugë gjelle plot (17 gr.) Dr. Coffee Kafe Dibek. Shtoni sheqer sipas dëshirës. Përziejeni derisa kafeja, sheqeri dhe uji të bashkohen. Filloni të ngrohni kafen në zjarr të ulët. Para se të vlojë, shpërndajeni shkumën që formohet në filxhanë. Pasi të ketë vluar, hidhni pjesën e mbetur të kafesë në filxhanë dhe shijojeni.

7.00 

Share  

25452-transparent-100×100
Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Duke përdorur këtë faqe interneti, ju pranoni Politikën tonë të mbrojtjes së të privatësisë.
Lexo më shumë