Produktet

Dr. Coffee Filter Kafe në Kuti 200Gr.

Dr. Coffee është një përzierje speciale prej 100% kafeje Arabica, e bërë nga kafe e bluar mesatarisht e pjekur.

Përgatitja: Është e përshtatshme për t’u përgatitur me një makinë filtri për kafe dhe French press. Për French press, përgatiteni me 2 lugë çaji (8 gr.) kafe për 4 minuta. Përgatiteni.

250 ml. Pije të buta me ujë
200 ml. Pije me forcë mesatare me ujë
150 ml. Pije të forta me ujë:

Ngrohni paraprakisht French press dhe gotën me ujë të nxehtë, konsumoni kafen e përgatitur të freskët, mos e ngrohni përsëri, mos shtoni ujë më pas.

8.00 

Share  

25452-transparent-100×100
Kjo faqe interneti përdor cookie për të përmirësuar përvojën tuaj. Duke përdorur këtë faqe interneti, ju pranoni Politikën tonë të mbrojtjes së të privatësisë.
Lexo më shumë