Jeta e re BIO

SET KUJDESI I VAJIT ARGAN ORGANIK MECİTEFENDİ

Set Mecitefendi Organik i Kujdesit nga Vaji i Arganit për Lëkurë të Thatë

Krem Organik i Vajit të Arganit Anti-Aging Care (100 ML)

Përjetoni ndryshimin e rinovimit me këtë krem ​​që e bën lëkurën tuaj të veçantë me përbërjen e saj të fortë bimore aktive dhe kombinimin perfekt të vajit të arganit!

 

Maskë Argjile Natyrore me Vaj Argani Organik (20 GR*5)

Dëshironi të ndjeni në lëkurën tuaj takimin e vajit Argan me një maskë balte, e cila ju erdhi nga rajoni Marok?

Përdorimi: Aplikoni sasi të mjaftueshme të Maskës Argjile Natyrore të Arganit në lëkurën tuaj dhe prisni që ajo të thahet. Kur maska ​​të jetë tharë, shpëlajeni lëkurën me ujë të vakët.

Sapun Organik i Qërimit të Vajit Argan (100 GR)

Vaji i arganit, i marrë nga frutat e pemës së mrekullueshme Argan, takohet në këtë sapun me tiparin e tij ushqyes të lëkurës.

9.90

KREM KUJDESI NGA ARGANI HACI GÜRKAN 150 ML

Me përmbajtje të vajit Argan, një vaj shumë i veçantë që merret nga frutat e pemës Argan të rritur në…

2.00

KREM KUJDESI NGA KAJSIA HACI GÜRKAN 150 ML

Nëse dëshironi që lëkura juaj, e cila është dera juaj në jetë, të jetë më e shëndetshme dhe më e…

2.00

KREM KUJDESI NGA RRUSHI I ZI HACI GÜRKAN 150 ML

Lëkura juaj tani do të jetë më e fortë me këtë krem të bukur me përmbajtje të pasur si dhe…

2.00

KREM KUJDESI KAKAO HACI GÜRKAN 150 ML

Sidomos në verë dhe në ekspozimin afatgjatë të diellit, ky krem do të jetë ndihmësi më i mirë i trupit…

2.00

ÇAJ ME PERIME FORM 100 GR
Out Of Stock

Ky është një çaj i përzier bimor i prodhuar brenda fushës së sigurisë ushqimore në mjediset e Mecitefendi me formulimin…

2.00

PLUHUR I FARËS SË RRUSHIT MECITEFENDI 200 GR

Pluhuri i Farave të Rrushit, i cili nxirret me kujdes nga rrushi i rritur në rajonin e Egjeut të vendit…

2.00

Shopping Cart