Jeta e re BIO

Esence Terpentinë Pishe

Parfum Turqisht Pishe Thelbi, Vaj Aromatik me Terpentinë Pishe Vaj Aromatik të Klasës Premium Vaj Perfekt për Aromaterapi Sapunet e Banjës Qirinj Kremrat me llum Masazh Vajra Vajra zbokth flokësh 50 ml
Vaji ynë Terpentinë i Pishës është i mbushur me shishe qelqi qelibar të qëndrueshëm dhe vjen me një pikatore të stilit euro për shpërndarje të lehtë. Gjithashtu, të gjithë vajrat tanë janë në shishe në Turqi!

Grupi i produkteve të aromave Turke siguron një gamë të gjerë të esencës së parfumit që përdoret për prodhimin e parfumeve. Ju mund ta përdorni këtë thelb aromatik drejtpërdrejt si një parfum nëse nuk ju pëlqen Ujë tualeti i Këlnit, Parfumi Eau de, ose ndonjë produkt parfumi që përfshin alkool. Sidoqoftë, ju mund të përgatisni produktin tuaj të parfumit duke përzier Essences Turke të aromës me/pa i zgjidhur ato në alkool. Ju mund ta rregulloni parfumin tuaj sipas shijes tuaj, sipas rasteve, stinëve, periudhës ose në kohën e punës ose në kohën e gjumit.
Nga ana tjetër, ju mund të përdorni esenca parfumesh turke gjatë përgatitjes së vajrave të flokëve, vajrave të masazhit ose ndonjë vaji të ngjashëm për kujdesin e lëkurës. Për më tepër, përdorni ato në ujin e banjës dhe në dhomat nga shpërndarësi.
Në përmbledhje, esencat e parfumeve turke japin një vlerë të shtuar në jetën tuaj duke e konsideruar aromaterapinë si një mënyrë jetese, jo vetëm si një luks shtesë. Përkujdesuni për veten, rrisni gjendjen shpirtërore dhe cilësinë e jetës me zgjidhje të tilla ekonomike dhe të mahnitshme. Ssshtë Parfumi Turq Essences Zonja dhe Zotërinj!

Përbërësit:

100% Natyrore Pure Pine Terpentine Oil parfum thelbi

Si të përdorni aromën e parfumit të parfumit Pine Terpentine
Si të bëni shampon parfumi me terpentinë pishe?
Përdorimi më i spikatur i Vajit të Parfumit të Terpentinës së Pishës është të shtoni në shampo ose vajra flokësh për të eleminuar zbokthin. Shtoni një kapak-sasi të Pine Terpentine Parfume Essence në 200 ml shampo

Thjesht Shtoni Disa Pika Te Çdo Difuzues. Thjesht shtoni disa pika në çdo shpërndarës të aromaterapisë (avull ose kallam) dhe mbushni të gjithë dhomën tuaj me atë erën e këndshme të terpentinës së pishës
Aromë e përsosur për qirinj, sapunë dhe më shumë. Përfshirë prodhimin e llumit, parfumet, aromatizuesit e ajrit, kremrat e bërë në shtëpi, produktet e pastrimit, aromaterapinë, bërjen e sapunit, bërjen e qirinjve, bombat e banjës, potpuri, shpërndarësit e kallamishteve dhe shumë më tepër! Përgatitja e vajrave të flokëve, vajrave të masazhit ose ndonjë vaji të ngjashëm për kujdesin e lëkurës

1.50

KREM KUJDESI NGA ARGANI HACI GÜRKAN 150 ML

Me përmbajtje të vajit Argan, një vaj shumë i veçantë që merret nga frutat e pemës Argan të rritur në…

2.00

KREM KUJDESI NGA KAJSIA HACI GÜRKAN 150 ML

Nëse dëshironi që lëkura juaj, e cila është dera juaj në jetë, të jetë më e shëndetshme dhe më e…

2.00

KREM KUJDESI NGA RRUSHI I ZI HACI GÜRKAN 150 ML

Lëkura juaj tani do të jetë më e fortë me këtë krem të bukur me përmbajtje të pasur si dhe…

2.00

KREM KUJDESI KAKAO HACI GÜRKAN 150 ML

Sidomos në verë dhe në ekspozimin afatgjatë të diellit, ky krem do të jetë ndihmësi më i mirë i trupit…

2.00

ÇAJ ME PERIME FORM 100 GR
Out Of Stock

Ky është një çaj i përzier bimor i prodhuar brenda fushës së sigurisë ushqimore në mjediset e Mecitefendi me formulimin…

2.00

PLUHUR I FARËS SË RRUSHIT MECITEFENDI 200 GR

Pluhuri i Farave të Rrushit, i cili nxirret me kujdes nga rrushi i rritur në rajonin e Egjeut të vendit…

2.00

Shopping Cart