Jeta e re BIO

MECİTEFENDİ Shampon Ulliri 400ml

Shtë prodhuar për të përkëdhelur flokët tuaj me formulën e tij unike që përmban ekstrakt mjalti dhe proteinë gruri, përveç vajit të ullirit për flokët e thatë dhe të dëmtuar. Vetitë ushqyese, riparuese dhe hidratuese të vajit të mrekullueshëm të ullirit forcohen më tej me shtimin e Ekstraktit të Mjaltit dhe Proteinës së Grurit. Një prekje e mëndafshtë në flokët tuaj, Ju mund të zgjidhni Shampo MECİTEFENDİ OLIVE për shkëlqim dhe kujdes intensiv.

Nuk përmban paraben, silikon, alkool, produkte shtazore dhe xhelatinë.

6.00

KREM KUJDESI NGA ARGANI HACI GÜRKAN 150 ML

Me përmbajtje të vajit Argan, një vaj shumë i veçantë që merret nga frutat e pemës Argan të rritur në…

2.00

KREM KUJDESI NGA KAJSIA HACI GÜRKAN 150 ML

Nëse dëshironi që lëkura juaj, e cila është dera juaj në jetë, të jetë më e shëndetshme dhe më e…

2.00

KREM KUJDESI NGA RRUSHI I ZI HACI GÜRKAN 150 ML

Lëkura juaj tani do të jetë më e fortë me këtë krem të bukur me përmbajtje të pasur si dhe…

2.00

KREM KUJDESI KAKAO HACI GÜRKAN 150 ML

Sidomos në verë dhe në ekspozimin afatgjatë të diellit, ky krem do të jetë ndihmësi më i mirë i trupit…

2.00

ÇAJ ME PERIME FORM 100 GR
Out Of Stock

Ky është një çaj i përzier bimor i prodhuar brenda fushës së sigurisë ushqimore në mjediset e Mecitefendi me formulimin…

2.00

PLUHUR I FARËS SË RRUSHIT MECITEFENDI 200 GR

Pluhuri i Farave të Rrushit, i cili nxirret me kujdes nga rrushi i rritur në rajonin e Egjeut të vendit…

2.00

Shopping Cart