Jeta e re BIO

MECİTEFENDİ Shampon Dafine 400ml

Përveç vajit esencial të dafinës, ai përmban ekstrakte të 11 bimëve që mbështesin kujdesin e flokëve dhe kokës, dhe vitamina të tilla si Vitamina B3, Vitamina H dhe Vitamina B5, të cilat janë shumë të rëndësishme në kujdesin e flokëve. Ndihmon flokët të jenë të shëndetshëm dhe me shkëlqim duke e ushqyer atë .. Parandalon zbokthin në përdorim të rregullt, fuqi e madhe për flokë të shëndetshëm, me shkëlqim dhe të gjallë vjen në këmbët tuaja me Shampo Mecitefendi Defne …

Nuk përmban Paraben, Silikon, Produkt Kafshor, Alkool, Xhelatinë.

6.00

KREM KUJDESI NGA ARGANI HACI GÜRKAN 150 ML

Me përmbajtje të vajit Argan, një vaj shumë i veçantë që merret nga frutat e pemës Argan të rritur në…

2.00

KREM KUJDESI NGA KAJSIA HACI GÜRKAN 150 ML

Nëse dëshironi që lëkura juaj, e cila është dera juaj në jetë, të jetë më e shëndetshme dhe më e…

2.00

KREM KUJDESI NGA RRUSHI I ZI HACI GÜRKAN 150 ML

Lëkura juaj tani do të jetë më e fortë me këtë krem të bukur me përmbajtje të pasur si dhe…

2.00

KREM KUJDESI KAKAO HACI GÜRKAN 150 ML

Sidomos në verë dhe në ekspozimin afatgjatë të diellit, ky krem do të jetë ndihmësi më i mirë i trupit…

2.00

ÇAJ ME PERIME FORM 100 GR
Out Of Stock

Ky është një çaj i përzier bimor i prodhuar brenda fushës së sigurisë ushqimore në mjediset e Mecitefendi me formulimin…

2.00

PLUHUR I FARËS SË RRUSHIT MECITEFENDI 200 GR

Pluhuri i Farave të Rrushit, i cili nxirret me kujdes nga rrushi i rritur në rajonin e Egjeut të vendit…

2.00

Shopping Cart