Jeta e re BIO

MACİTEFENDİ Pastë dhëmbësh natyrale me ekstrakt MISVAK 75ml

Është koha e duhur për të ndjerë efektin freskues natyror në dhëmbët tuaj me SLS, SLES, paraben, ngjyrues artificial, alkool, fluor dhe pa gluten, i cili është formuluar me lëng karafili, propolis, calendula dhe ekstrakte miswak …

Ai parandalon formimin e baktereve në gojë me propolisin që përmban, dhe ju mund ta mbani frymën tuaj të freskët gjatë gjithë ditës me shijen e mentolit dhe mentes.

Lëngu i karafilit përdoret si ujë për kujdesin tuaj oral.

3.10

KREM KUJDESI NGA ARGANI HACI GÜRKAN 150 ML

Me përmbajtje të vajit Argan, një vaj shumë i veçantë që merret nga frutat e pemës Argan të rritur në…

2.00

KREM KUJDESI NGA KAJSIA HACI GÜRKAN 150 ML

Nëse dëshironi që lëkura juaj, e cila është dera juaj në jetë, të jetë më e shëndetshme dhe më e…

2.00

KREM KUJDESI NGA RRUSHI I ZI HACI GÜRKAN 150 ML

Lëkura juaj tani do të jetë më e fortë me këtë krem të bukur me përmbajtje të pasur si dhe…

2.00

KREM KUJDESI KAKAO HACI GÜRKAN 150 ML

Sidomos në verë dhe në ekspozimin afatgjatë të diellit, ky krem do të jetë ndihmësi më i mirë i trupit…

2.00

ÇAJ ME PERIME FORM 100 GR
Out Of Stock

Ky është një çaj i përzier bimor i prodhuar brenda fushës së sigurisë ushqimore në mjediset e Mecitefendi me formulimin…

2.00

PLUHUR I FARËS SË RRUSHIT MECITEFENDI 200 GR

Pluhuri i Farave të Rrushit, i cili nxirret me kujdes nga rrushi i rritur në rajonin e Egjeut të vendit…

2.00

Shopping Cart