Jeta e re BIO

KAPSULA XHENSEN (30 KAPSULA * 700 MG)

Bima e Xhensenit, emri latin i së cilës është Panax, është një barishte e qëndrueshme dhe shumëvjeçare. Karakteristikat isshtë një bimë që mund të rritet spontanisht në Lindjen e Largët dhe kontinentin Amerikan. Xhensen Korean, një lloj xhensen i rritur në Kore dhe Xhensen Amerikan, i rritur në Shtetet e Bashkuara, tregojnë efekte të ngjashme me pothuajse të njëjtën përmbajtje përbërës aktiv. Rrënjët mund të korren 3-9 vjet pasi mbillet bima, dhe pjesa më efektive janë rrënjët.

 

Ekstrakti i xhensenit, i cili prodhohet nga paketimi i ekstrakteve të marra nga rrënjët e xhensenit të rritura me kujdes me kapsula bimore në standardet ISO 22000 në fabrikën tonë, u paraqitet klientëve tanë të vlerësuar.

49.00

S’ka stok

KREM KUJDESI NGA ARGANI HACI GÜRKAN 150 ML

Me përmbajtje të vajit Argan, një vaj shumë i veçantë që merret nga frutat e pemës Argan të rritur në…

2.00

KREM KUJDESI NGA KAJSIA HACI GÜRKAN 150 ML

Nëse dëshironi që lëkura juaj, e cila është dera juaj në jetë, të jetë më e shëndetshme dhe më e…

2.00

KREM KUJDESI NGA RRUSHI I ZI HACI GÜRKAN 150 ML

Lëkura juaj tani do të jetë më e fortë me këtë krem të bukur me përmbajtje të pasur si dhe…

2.00

KREM KUJDESI KAKAO HACI GÜRKAN 150 ML

Sidomos në verë dhe në ekspozimin afatgjatë të diellit, ky krem do të jetë ndihmësi më i mirë i trupit…

2.00

ÇAJ ME PERIME FORM 100 GR
Out Of Stock

Ky është një çaj i përzier bimor i prodhuar brenda fushës së sigurisë ushqimore në mjediset e Mecitefendi me formulimin…

2.00

PLUHUR I FARËS SË RRUSHIT MECITEFENDI 200 GR

Pluhuri i Farave të Rrushit, i cili nxirret me kujdes nga rrushi i rritur në rajonin e Egjeut të vendit…

2.00

Shopping Cart