Jeta e re BIO

Diamond Hair – Set nga Ozoni dhe Vajrat per rritjen e shpejtë të flokëve

Vaj për kujdesin e flokëve

Serumi i keratinës së Diamantit dhe vaji i kujdesit për flokët ndihmojnë në rritjen e shpejtë të flokëve dhe formimin e flokëve të rinj. Flokë të ndritshëm, me rritje të shpejtë dhe të gjallë falë formulës së saj kundër derdhjes dhe rikuperimit. Përveç rregullimit të djegies dhe konsumimit për shkak të faktorëve të përpunuar dhe të jashtëm, ajo gjithashtu ushqen flokët tuaj nga rrënja në majë duke bërë kujdes efektiv për flokët që nuk janë të ekspozuar ndaj diellit dhe kanë pak ajër.

Vaj i 25 Bimëve të Ndryshme

Ju mund të arrini flokë të shëndetshëm nga natyra duke i bërë flokët tuaj të kujdesshëm me kombinimin e mrekullueshëm të vajrave të shtypur në të ftohtë të marra nga 25 bimë të ndryshme. Riparoni flokët tuaj në një kohë të shkurtër falë formulës sekrete të Diamond Hair.

Mrekulli e Ozonit

Tani keni një ndihmës shumë të rëndësishëm kundër problemeve të tilla si rënia e flokëve, djegia dhe konsumimi i shkaktuar nga ngjyrosja ose faktorë të jashtëm, prishja, rritja e ngadaltë e flokëve … Falë Diamond Hair Care Oil, i cili është bërë nga 25 esenca të ndryshme bimore dhe është 100% natyral, ju do të luftoni me këto probleme. eshte e lehte tani Kjo përzierje vaji ju ndihmon të rritni flokët tuaj shpejt ndërsa kujdeseni për flokët tuaj.
Ju duhet të aplikoni këtë përzierje natyrore vaji të aplikuar në flokë para se të shkoni në shtrat natën ose të paktën 30 minuta para se të shpëlani flokët tuaj. Sa më gjatë ta mbani vajin në flokët tuaj, aq më mirë rezultate mund të merrni. (Ju nuk duhet të kaloni 12 orë si periudhë pritjeje.) Vaji që vendosni duke masazhuar flokët dhe skalpin tuaj ushqen flokët tuaj, ndërsa gjithashtu ndikon në gjëndrat e flokëve, duke siguruar solide për formimin e flokëve të rinj.

Pas aplikimit të vajit të kujdesit në flokët tuaj dhe pritjes, ju mund të shpëlani flokët tuaj me shampon e ozonit me tub blu në set. Meqenëse kjo shampo përmban ozon, ndikon në gjëndrat e flokëve, duke ju lejuar të merrni frymë dhe të derdhni oksigjen në gjëndrat e flokëve. Kur lani flokët me shampo të ozonuar pasi të keni vendosur vajin, do të vini re që flokët tuaj rriten më shpejt dhe më vëllimorë brenda 30 ditësh.

Përmbajtja e vajit të kujdesit
Vaji i bajames së ëmbël, vaji i ricinit, vaji i ullirit, vaji i susamit, vaji i lajthisë, vaji i arrës, vaji i farës së zezë, vaji i rrushit të Shën Gjonit, vaji i farës së shegës, vaji i farës së lirit, vaji i avokados, vaji i ekstraktit të grurit, vaji i luleve të kalendarit, vaj kokosi , Vaji i Arganit, Vaji i Jojoba, Vaji Babassu, Vaji Baobab, Vaji i Lëkurës së Portokallit, Vaji i Lëkurës së Limonit, Vaji i mentës, Vaji i Rozmarinës, Vaji i gjetheve të Çajit, Vaji i Livandos, Vaji i Hithrës

Përmbajtja e shamponës së Ozonizuar;
Aqua, Sulfat natriumi Laureth, Cocoamidopropyl Betaine, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Sodium PCA, C12-15 Alkyl Lactate, Acid Benzoik, Parfum, Olea europaea (Ulliri) Vaj Frutash, Vaj Argani i Ozonizuar, D-Panthenol Polonometri, Polonetolina e Pentenolit Mëndafshi i hidrolizuar, keratin i hidrolizuar, acid citrik, benzoat natriumi, sorbat kaliumi, CI 42090

Ky set përbëhet nga 15 vajra kujdesi dhe 15 shampo ozoni. Është një set përdorimi njëmujor.

49.90

KREM KUJDESI NGA ARGANI HACI GÜRKAN 150 ML

Me përmbajtje të vajit Argan, një vaj shumë i veçantë që merret nga frutat e pemës Argan të rritur në…

2.00

KREM KUJDESI NGA KAJSIA HACI GÜRKAN 150 ML

Nëse dëshironi që lëkura juaj, e cila është dera juaj në jetë, të jetë më e shëndetshme dhe më e…

2.00

KREM KUJDESI NGA RRUSHI I ZI HACI GÜRKAN 150 ML

Lëkura juaj tani do të jetë më e fortë me këtë krem të bukur me përmbajtje të pasur si dhe…

2.00

KREM KUJDESI KAKAO HACI GÜRKAN 150 ML

Sidomos në verë dhe në ekspozimin afatgjatë të diellit, ky krem do të jetë ndihmësi më i mirë i trupit…

2.00

ÇAJ ME PERIME FORM 100 GR
Out Of Stock

Ky është një çaj i përzier bimor i prodhuar brenda fushës së sigurisë ushqimore në mjediset e Mecitefendi me formulimin…

2.00

PLUHUR I FARËS SË RRUSHIT MECITEFENDI 200 GR

Pluhuri i Farave të Rrushit, i cili nxirret me kujdes nga rrushi i rritur në rajonin e Egjeut të vendit…

2.00

Shopping Cart