Jeta e re BIO

Diamond Hair – Set i serumeve për rigjenerimin e flokëve

Diamond Hair Plus Natural Serum Keratin mbështetet me 5% Procapil. Tubat e serumit ngarkojnë flokët tuaj me keratin që nga përdorimi i parë, ndërsa mbështetja e prokapilit ju ndihmon të arrini flokë të fortë, të shëndetshëm dhe të butë duke ndikuar në gjëndrat e flokëve. Duke ndikuar në skalpin tuaj, ai riparon rrënjët e dëmtuara dhe kontribuon në formimin e flokëve të rinj. Siguron flokë të mëndafshtë, me shkëlqim dhe voluminoz duke parandaluar derdhjet.

Merrni përsëri flokët tuaj

Me përmbajtjen e saj të keratinës, Procapil bashkohet për t’ju ndihmuar të merrni flokë të fortë dhe të shëndetshëm. Përveçse ndihmon në parandalimin e rënies së flokëve në përdorim të rregullt, ndihmon edhe në mbylljen e hapjeve në zonën e kokës falë gjëndrave të reja të flokëve.

Ky set përbëhet nga 21 serume.

Përdorimi; Një tub me përmbajtje serumi aplikohet për të pastruar flokët duke masazhuar. Ne nuk duhet të shpëlajmë flokët tuaj për të paktën 12 orë.

Përmbajtja; Aqua, Butilen glikol, PPG-26-Buteth-26, vaj pluhur të hidrogjenizuar PEG-40, Apigenin, acid Oleanolik, Tripeptid Biotinoyl-1, Natrium PCA, Lakat natriumi, Argininë, Acid Aspartik, PCA, Glicinë, Alaninë, Serinë, Valinë , Proline, Threonine, Isoleucine, Histidine, Phenylalanine, Alkooli, vaj pluhur PEG-35, Polysorbate 20, ekstrakt farash Aesculus hippocastanum (ekstrakt i gështenjës së kalit), palmitat retinil (Vitamina A), Tokoferol (Vitamina E), Inosit , Pantotenat kalciumi (Vitamina B5), acid Linoleik (Vitamina F), Biotinë (Vitamina B7), Keratinë e Hidrolizuar, Fenoksyetanol, Etilheksilglicerinë

59.90

KREM KUJDESI NGA ARGANI HACI GÜRKAN 150 ML

Me përmbajtje të vajit Argan, një vaj shumë i veçantë që merret nga frutat e pemës Argan të rritur në…

2.00

KREM KUJDESI NGA KAJSIA HACI GÜRKAN 150 ML

Nëse dëshironi që lëkura juaj, e cila është dera juaj në jetë, të jetë më e shëndetshme dhe më e…

2.00

KREM KUJDESI NGA RRUSHI I ZI HACI GÜRKAN 150 ML

Lëkura juaj tani do të jetë më e fortë me këtë krem të bukur me përmbajtje të pasur si dhe…

2.00

KREM KUJDESI KAKAO HACI GÜRKAN 150 ML

Sidomos në verë dhe në ekspozimin afatgjatë të diellit, ky krem do të jetë ndihmësi më i mirë i trupit…

2.00

ÇAJ ME PERIME FORM 100 GR
Out Of Stock

Ky është një çaj i përzier bimor i prodhuar brenda fushës së sigurisë ushqimore në mjediset e Mecitefendi me formulimin…

2.00

PLUHUR I FARËS SË RRUSHIT MECITEFENDI 200 GR

Pluhuri i Farave të Rrushit, i cili nxirret me kujdes nga rrushi i rritur në rajonin e Egjeut të vendit…

2.00

Shopping Cart