Jeta e re BIO

Diamond Eye – Serum shërues për vetulla dhe qerpikë

VETULLA TË TRASHA QERPIKË TË GJATË – Ndihmon vetullat dhe qerpikët tuaj të trashen, të bëhen më të dendura dhe të fitojnë një pamje të shëndetshme. Siguron heqjen e shpejtë të pamjes së hollë, të dobët dhe të hollë.

PËRDORIMI I VAJIT PËR PËRKUJDESJEN E QERPIKËVE: Vaji i Kujdesit për Qerpikët aplikohet në qerpikët me një furçë të veçantë aplikimi një herë në ditë, mundësisht para se të shkoni në shtrat.

PËRDORIMI I VAJIT PËR PËRKUJDESJEN E VETULALVE: Vaji i Kujdesit për vetullat preferohet të aplikohet një herë në ditë falë aplikimit të tij special. Zbatohet në vetulla para se të shkoni në shtrat dhe aplikohet me një masazh të lehtë.

PËRMBAJTJA: Ricinus communis (Castor) seed oil (Castor oil), Corylus avellana (Hazelnut) seed oil (Hazelnut), Vitis vinifera (Grape) seed oil (Grape seed oil) ), Triticum vulgare (Wheat) germ oil (Wheat oil), Prunus amygdalus dulcis (Sweet almond) oil (Sweet almond oil), Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

 

24.90

KREM KUJDESI NGA ARGANI HACI GÜRKAN 150 ML

Me përmbajtje të vajit Argan, një vaj shumë i veçantë që merret nga frutat e pemës Argan të rritur në…

2.00

KREM KUJDESI NGA KAJSIA HACI GÜRKAN 150 ML

Nëse dëshironi që lëkura juaj, e cila është dera juaj në jetë, të jetë më e shëndetshme dhe më e…

2.00

KREM KUJDESI NGA RRUSHI I ZI HACI GÜRKAN 150 ML

Lëkura juaj tani do të jetë më e fortë me këtë krem të bukur me përmbajtje të pasur si dhe…

2.00

KREM KUJDESI KAKAO HACI GÜRKAN 150 ML

Sidomos në verë dhe në ekspozimin afatgjatë të diellit, ky krem do të jetë ndihmësi më i mirë i trupit…

2.00

ÇAJ ME PERIME FORM 100 GR
Out Of Stock

Ky është një çaj i përzier bimor i prodhuar brenda fushës së sigurisë ushqimore në mjediset e Mecitefendi me formulimin…

2.00

PLUHUR I FARËS SË RRUSHIT MECITEFENDI 200 GR

Pluhuri i Farave të Rrushit, i cili nxirret me kujdes nga rrushi i rritur në rajonin e Egjeut të vendit…

2.00

Shopping Cart