Jeta e re BIO

Çokoladë N48Hours për meshkuj

Me ndihmën e përbërësve natyralë në recetën e saj, çokolada N48hours do t’ju bëjë që ju dhe partneri juaj të përjetoni momente të pabesueshme. Përveç kësaj, është e shijshme!

Kjo porosi përmban një paketë që ka 10 copë.

Përmbajtja: xhensen, xhenxhefil, ferula, kakao, sheqer dhe gjalpë kakao. Informacion për përdorim: Brena duhet të konsumohet vetëm një herë në ditë, pas 30 minutash do të ketë efekt (në varësi të gjendjes fizike) dhe ka efekt deri në 48 orë.
Paralajmërime: Nuk rekomandohet të përdoret me alkool, në njerëzit me sëmundje të zemrës ose goditje në tru dhe sëmundje diabetike, përdorimi i tij nuk preferohet. Nëse keni një efekt të papritur, duhet të raportohet tek mjeku juaj. Mbajeni larg fëmijëve dhe në një vend të freskët dhe të thatë larg rrezeve të diellit në një temperaturë maksimale prej 25 C. Mos pranoni paketime të dëmshme.

5.00

KREM KUJDESI NGA ARGANI HACI GÜRKAN 150 ML

Me përmbajtje të vajit Argan, një vaj shumë i veçantë që merret nga frutat e pemës Argan të rritur në…

2.00

KREM KUJDESI NGA KAJSIA HACI GÜRKAN 150 ML

Nëse dëshironi që lëkura juaj, e cila është dera juaj në jetë, të jetë më e shëndetshme dhe më e…

2.00

KREM KUJDESI NGA RRUSHI I ZI HACI GÜRKAN 150 ML

Lëkura juaj tani do të jetë më e fortë me këtë krem të bukur me përmbajtje të pasur si dhe…

2.00

KREM KUJDESI KAKAO HACI GÜRKAN 150 ML

Sidomos në verë dhe në ekspozimin afatgjatë të diellit, ky krem do të jetë ndihmësi më i mirë i trupit…

2.00

ÇAJ ME PERIME FORM 100 GR
Out Of Stock

Ky është një çaj i përzier bimor i prodhuar brenda fushës së sigurisë ushqimore në mjediset e Mecitefendi me formulimin…

2.00

PLUHUR I FARËS SË RRUSHIT MECITEFENDI 200 GR

Pluhuri i Farave të Rrushit, i cili nxirret me kujdes nga rrushi i rritur në rajonin e Egjeut të vendit…

2.00

Shopping Cart