Jeta e re BIO

Filtri

Min
Max
Nuk ka në stok

Është formuluar posaçërisht me mjaltë, pelte mbretërore, xhensen dhe polen.

10.00

Nuk ka në stok

Pasta e xhenxhefilit, një nga muajt e domosdoshëm të dimrit në sajë të kombinimit unik të përbërësve të saj me…

1.00

Nuk ka në stok

Përbërësit: Ekstrakt i Karabit, Propolisi, Pluhur Xhenxhefili

10.00

Është një çaj i përzier bimor me bazë xhenxhefili i prodhuar brenda fushës së sigurisë ushqimore në mjediset e Mecitefendi…

2.90

Dy fuqi të mahnitshme! Xhensen dhe hudhër! Së bashku tani! Pa parabene

2.90

Shopping Cart