Jeta e re BIO

Filtri

Min
Max

Falë Vajit të Hudhrës që përmban, do të jetë një shpëtimtar për lëkurën tuaj… Nuk përmban SLES, Paraben, Alkool, Ngjyrosës,…

2.10

Falë sasisë së madhe të vajit të farës së zezë që përmban, është gati t’i japë lëkurës tuaj lagështinë që…

2.10

Vaji i ullirit dhe vaji esencial i dafinës janë përbërësit kryesorë të tij. Mund të përdoret në mënyrë të sigurt…

2.10

Ju do të shijoni lirinë dhe paqen në dushin tuaj falë freskisë që do t'ju ofrojë ky sapun madhështor që…

2.10

Zhyt veten në magjinë e Sapunit Organik të Vajit të Ullirit me alga… Një masazh i tillë relaksues nuk është…

2.10

Sapun efektiv për hidratim dhe relaksim ... Pa parabene.

2.90

Imagjinoni veten në kopshtin e trëndafilave! Pa parabene.

2.90

Dy fuqi të mahnitshme! Xhensen dhe hudhër! Së bashku tani! Pa parabene

2.90

Një ditë e qetë në aromën relaksuese të Jasmine dhe Vanilla ... Pa parabene

2.90

1 2 3 4 7
Shopping Cart